USD
ENG
Close
Search

OSCAR

معرفي برند اسكار

شرکت اسکارالکترونیکس تکنولوژی(OSCAR Electronics Technology FZE)با نام تجاری اسکار(OSCAR) درسال 1991 درکشورامارات متحده عربی شهردبی فعالیت خودرادرزمینه طراحی،ساخت وتولید تجهیزات الکترونیکی صنعت فروشگاهی و رستورانی آغازکرد و تنها بعد از دو دهه فعالیت به یکی ازبزرگترین وپرفروش‌ترین شرکت‌های تولیدی چاپگرهای حرارتی دراین زمینه تبدیل وجایگاه خود را درمیان سایربرندها مستحکم کرده است. اسکار علاوه بر چاپگرهای حرارتی (Thermal Printer) معروف خود، محصولات دیگری همچون صندوق فروشگاهی لمسی(Touch POS Terminal)، بارکدخوان(Barcode Scanner) ، فراخوان رستورانی و فستفود(Pager) ، پیجرهای مشتری و ..... را داراست که هرکدام باتوجه به قیمت عرضه وکیفت محصول درزمره بهترین‌های صنعت   Retailاست.

3 Items in Grid 4 Items in Grid List

باركد خوان سيمي OSCAR UNIBAR I

- مقرون به صرفه با قدرت خواندن بالا
- كاربري آسان

چاپگر حرارتي OSCAR POS88C

- توانايي چاپ بيش از 100 كيلومتر
- توانایی برش بیش از يك میلیون
- قابلیت اتصال به کشو پول
- دارای کاتر کاغذ اتوماتیک

پيجر مشتري OSCAR OGP-100

- اين دستگاه شامل يك صفحه كليــد (كي پد) و 10 عدد توكــن به شكل دايــره ميباشد كه توكن ها روي هم قرار گرفته اند و شارژ مي شوند.
عملكرد اين دستگاه بدين صورت است كه بعد از اتمام سفارش مشتري همراه با فيش غذا يك عدد از اين توكن ها به مشتري داده مي شودتا هنگام اماده شدن سفارش وي را مطلع كنند و اين فراخواني با لرزيدن، روشن شدن چراغ پيجر و پخش ملودي همراه مي باشد.
از مزيت هاي استفاده از اين دستگاه مي توان به ايجاد فضايي ارام و دلنشين براي مشتـري و عدم شلوغــي جلو كانتــر و سرعت بخشيدن به امور سفارش مشتري و .... را نام برد.

فراخوان گارسون اسکار

- فراخوان گارسون: اين دستگاه شامل دو قسمت مي باشد
1- فراخوان روميزي
2- گيرنده فراخوان (ساعت مچي)
اين دو قسمت به صورت وايرلس با هم در ارتباط مي باشند
فراخوان روميزي قابليت نصب بر روي آلاچيق، تخت، ميز و ... را دارد و گيرنده فراخوان بر روي دست گارسون بسته مي شود. عملكرد دستگاه بدين صورت است كه مشتري با فشار دادن هر يك از دكمه هاي (نوشيدني، فراخوان، صورتحساب) كه بر روي فراخوان روميزي قرار دارد پيامي را به گيرنده كه روي دست گارسون بسته شده منتقل مي كند و گيرنده روي دست گارسون با لرزيدن او را متوجه و آگاه مي سازد كه كدام ميز، تخت، آلاچيق درخواست سرويس دهي دارد چون شماره ميز و شماره دستور بر روي صفحه ساعت نمايان مي شود.

فراخوان مشتری بیسیم اسکار

اين دستگاه شامل سه قسمت مجزا به شرح زير مي باشد:
1- صفحه كليد (كي پد)
2- ماژول صوت (Player)
3- تابلو دستگاه وايرلس
و هيچ گونه وابستگي به سيستم خاص ندارد و در خيلي جاها از قبيل فست فود، غذاي بيرون بر، آزمايشگاه، بستني فروشي و ... قابل استفاده مي باشد.
عملكرد دستگاه بدين صورت است كه بعد از اتمام سفارش، مشتري فيش خود را تحويل مي گيرد و منتظر اعلام شماره مي شود و با توجه به شماره فيش كه در بالاي آن قرار دارد، تحويل دار از طريق صفحه كليد شماره را وارد كرده و روي دكمه پخش فشار مي دهد.
بر روي تابلو شماره فيش نمايش داده مي شود و با توجه به اينكه ماژول صوت قابليت اتصال به اسپيكر يا آمپلي فاير را دارد، شماره فيش نيز اعلام مي گردد.
قابليت تكرار شماره فيش و اعلام شماره ديگر به صورت دلخواه و همچنين به صورت مرتب و پشت سر هم بر روي صفحه كليد وجود دارد.

نوبت دهی بیسیم اسکار

- شرح کار سیستم نوبت دهی OSCAR: در اين سيستم، وظيفه صدور نوبت و کنترل صفوف و نوبت ها از طريق سيستم مركزي (استند، ديواري و يا روميزي) انجام می شود و ساير اجزاء سيستم از قبيل صفحه کليد کاربر ، صفحه نمايش باجه ، صفحه نمايش مرکزی و ... توسط سيستم مرکزی کنترل می گردند و از طريق آن کليه امور انجام می شود. نمايش دهنده مرکزی نيز از نوع LCD می باشد.