قوانین و مقررات:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های شرکت اتحاد برکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات شرکت اتحاد برکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی‌ می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

1. فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسیولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

2. وب سایت اتحاد برکت تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، بر عهده ندارد.

3. شرکت اتحاد برکت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از اخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

4. تمام ابزاری که در شرکت اتحاد برکت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور ظراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

درباره ما:

شرکت اتحاد برکت « یونبکو » در سال 1371 با چشم انداز صادرات و واردات تجهیزات الکترونیکی و اتوماسیون اداری و فروشگاهی تاسیس شد با گردهمایی کارشناسان الکترونیک، کامپیوتر، بازرگانی، حسابداری و حقوق تصمیم مجموعه به گسترش فعالیت در زمینه اتوماسیون های الکترونیکی و نرم افزاری قوت گرفت در سال 1389 با تحلیل میزان تقاضای بازار در ارتباط با نرم افزارهای فروشگاهی و اتوماسیون های اداری وارد عرصه تولید نرم افزارهای مبتنی بر سیستم فروش حسابداری و مدیریت ارتباط با مشتری گردید. اکنون این مجموعه با استفاده از پرسنل مجرب در واحد های بازرگانی و فناوری اطلاعات آماده ارائه خدمات سخت افزاری در قالب تجهیزات اتوماسیون فروشگاهی، باشگاهی، اداری و خدمات نرم افزاری در قالب سیستم های فروشگاهی، سیستم های مبتنی بر بارکد، سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM/CMS) و همچنین سیستم های مدیریت مشترکین (MMS) می باشد.

شرکت اتحاد برکت « یونبکو » تولید کننده نرم افزار و سخت افزار فروشگاهی و رستورانی با داشتن در حدود 2500 مشتری فعال در سراسر ایران توانسته با ارائه راه حل های فروشگاهی و اتوماسیونی با کیفیت و خدمات پشتیبانی مطلوب، جایگاه خود را در زمره برترین شرکت های ایران تثبیت کند.