USD
Arabic
اغلاق
بحث
صورة لقسم نــرم افــــزار

نــرم افــــزار

3 Items in شبكة 4 Items in شبكة قائمة

any desk

نرم افزاری مخصوص برای کنترل کامپیوتر از راه دور است . با برنامه AnyDesk می توانید از هر جایی روی سیستم خود کنترل داشته باشید و همچنین فایل های خود را انتقال دهید. اگر می خواهید به کامپیوتر خود اجازه دسترسی دهید به راحتی با AnyDesk می توانید اجازه دهید دیگران به کامپیوتر شما متصل شوند . امکان انتقال اسناد و فایل های چندرسانه ای از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. پشتیبانی از الگوریتم رمزنویسی ، توانایی تنظیم امنیتی ،ارتباط ایمن ، پسورد گذاشتن روی نرم افزار و … از امکانات این نرم افزار است- کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت unbco می باشد.
در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید.

WINRAR

زمانی که حرف از اینترنت پیش می آید بحث فایل های حجیم و اطلاعات نیز مطرح می گردد. نرم افزار های متعدی تحت عنوان فشرده ساز روانه باز شده که هر یک به نوعی با کاستن حجم فایل ها آن ها را برای ورود به دنیای اینترنت آماده می کنند یکی از معروفترین این نرم افزارها، نرم افزار Winrar می باشد که قابلیت های بسیار زیادی را نسبت به دیگر فشرده سازها در اختیار کاربران قرار می دهد. WinRAR محصول شرکت RarLabs یكی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد و می تواند فایل های مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند. همچین این نرم افزار قادر است فایل های بالاتر از 1.44 مگابایت شما را شکسته و به فرم چندین فلاپی داریو در بیاورد از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract ذکر نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید. قابلیت های کلیدی نرم افزار WinRAR: - سادگی و سرعت کار با نرم افزار - پشتیبانی كامل از انواع فرمت فابل های فشرده: RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z و ZArchives - دارای محیط كاربری بسیار ساده و قابل دسترسی از منوی راست كلیك ویندوز - دارای قابلیت Wizard جهت فشرده سازی قدم به قدم فایل ها به همراه راهنمایی های مختصر - امكان مشاهده محتویات داخل فایل فشرده بدون نیازبه باز كردن آن - قابلیت ایجاد فایل های فشرده با فرمت exe، جهت سهولت كار - قابلیت تعیین رمز عبور شخصی برای فایل ها و داده های فشرده شده - فشرده سازی فایل ها با استاندارد 128 bits كلیدی - تبدیل فرمت ها به یکدیگر - قابلیت تعمیر فایل ها - حجم بسیار اندک نسبت به قابلیت های بسیار زیاد - پوسته های متعدد و بسیار زیبا در اندازه های متفاوت - توانایی در ایجاد فایل های selfextracting و multivolume - قابلیت اسکن کردن با آنتی ویروس به منظور کشف فایل های مخرب - بهبود سرعت فشرده سازی برای سیستم های چند پردازنده ای و چند هسته ای - اضافه شدن گزینه حذف پوشه های تکراری در تنظیمات برنامه - استفاده از جدیدترین متدها برای کاهش دادن حجم و کیفیت در انجام فشرده سازی - و ...

Honeywell EZ Config

EZ Config
نرم افزار EZConfig نرم افزاري پرقدرت براي تنظيم و تغييرات باركد خوان هاي Honeywell مي باشد.
اين قابليت تنها در باركدخوان هاي Honeywell مي باشد كه مي توانيد دستگاه خود را از طريق نرم افزار كنترل كرده و خروجي آن را نيز تغيير دهيد.
برخي قابليت هاي نرم افزار EZConfig :
- تغيیر فرمت خروجي باركدخوان
- تغيير پورت مورد استفاده باركدخوان براي Interface هاي مختلف
- تنظيم صداي باركدخوان
- تنظيم درجه نوري باركدخوان
- تنظيم زبان هاي قابل پشتيباني
- تنظيم انواع Symbology
- تنظيم باركد براي حالت اتوماتيك
- ذخيره تنظيمات
- بازگرداندن باركدخوان به حالت اوليه
و .......- کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت unbco می باشد.
در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید.

Simple DiagnosticTool

- نرم افزار مفید و کاربردی برای تنظیم چاپگر بارکد Honeywell PC42t می باشد که قابلیت های زیادی برای کاربران دارد.- کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت unbco می باشد.
در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید.

Label Shop

- درایور و نرم افزار چاپ لیبل پرینتر اسکار مدل 58L سازگار با Windows XP/Vista/7/8 :- کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت unbco می باشد.
در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید.

BarTender Enterprise Automation 10.1 SR4

- نرم افزار طراحی و چاپ لیبل و بارکد Bar Tender Enterprise Automation 10.1 SR4- کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت unbco می باشد.
در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید.