تومان
Arabic
اغلاق
بحث
صورة لقسم فراخوان

فراخوان

Select Subcategory
3 Items in شبكة 4 Items in شبكة قائمة

پيجر مشتري OSCAR OGP-100

- این سیستم شامل یک بیس می باشد و تعداد 10 عدد پیجر بر روی آن قرار می گیرند. عملکرد این دستگاه بدین صورت است که پس از سفارش گرفتن از مشتری، یکی از پیجرهای دستگاه در اختیار مشتری قرار می گیرد و هنگامی که سفارش آماده شد، از روی بیس دستگاه آن پیجر خاص فراخوانی می شود. در نتیجه پیجر با روشن شدن و پخش ملودی ملایم و لرزیدن، مشتری را از رسیدن نوبتش آگاه می کند.

فراخوان گارسون اسکار

- عملکرد این دستگاه بدین صورت است که مشتری با استفاده از دکمه هایی که روی دستگاه قرار دارد ( فراخوان - نوشیدنی - صورتحساب ) درخواست خود را اعلام می کند. گارسون با توجه به لرزش ساعت گیرنده بدون اینکه آرامش محیط رستوران بر هم بخورد متوجه می شود که مشتری کدام میز چه خواسته ای دارد.

نوبت دهی بیسیم اسکار

شرح کار سیستم نوبت دهی OSCAR: در اين سيستم، وظيفه صدور نوبت و کنترل صفوف و نوبت ها از طريق سيستم مركزي (استند، ديواري و يا روميزي) انجام می شود و ساير اجزاء سيستم از قبيل صفحه کليد کاربر ، صفحه نمايش باجه ، صفحه نمايش مرکزی و ... توسط سيستم مرکزی کنترل می گردند و از طريق آن کليه امور انجام می شود. نمايش دهنده مرکزی نيز از نوع LCD می باشد.

پيجر مشتري OSCAR OGP 160

این سیستم شامل یک بیس می باشد و تعـداد 16 عدد پیجـر بر روی آن قرار می گیرند. عملکرد این دستگاه بدین صورت است که پس از سفارش گرفتن از مشتری، یکی از پیجرهای دستگاه در اختیار مشتری قرار می گیرد و هنگامی که سفارش آماده شد، از روی بیس دستگاه آن پیجر خاص فراخوانی می شود. در نتیجه پیجر با روشن شدن و پخش ملودی ملایم و لرزیدن، مشتری را از رسیدن نوبتش آگاه می کند.